ماکت تبلیغاتی

ماکت تبلیغاتی

ماکت بطری روغن موتور شرکت موتوسل

ماکت تبلیغاتی از موثر ترین و کارآمد ترین روش ها به منظور ارائه محصولات و یا دستاوردها می باشد. ماکت های تبلیغاتی حجمی و شهری را میتوان در نمایشگاه ها، همایش ها و یا در سطح شهر با استفاده از بیلبورها ، استند های تبلیفاتی و یا در قالب ماکت حجمی تبلیغاتی در ابعاد بزرگ در معابر، اتئبان ها و میادین شهری بکار برد. تجربه چندین ساله نوآوران مهرپارس نشان داده استفاده از ماکت های تبلیغاتی شهری حجمی تاثیر بسزایی در برندسازی و فروش داشته است. همچنین اثرگذاری آن را میتوان در نمایشگاه ها نیز جهت جلب مخاطب مشاهده نمود. ساخت این ماکت ها انواع تکنیک ها و متریالها به کار میرود تا بهترین نتیجه با توجه به درخواست کارفرما بدست آید.
مهندسین و طراحان حاضر در مجموعه نوآموران مهر پارس در ساخت این ماکت ها از تکنیک های مختلف مدلسازی با توجه به کاربری و فضایی که قرار است ماکت تبلیغاتی در آن قرار گیرد، استفاده می کنند. ولی روش رایج ساخت ماکت ها با ابعاد بزرگ استفاده از هسته فومی با روکش رزین برای ماکت های ایندور و فایبر گلاس با استراکچر فلزی برای ماکت های اوتدور که نیازمند مقاومت و ماندگاری بالا در برابر شرایط جوی میباشند استفاده میشود در این ماکت ها محدودیت ابعاد وجود ندارد و میتوان آنها را از ابعاد بسیار کوچک (رومیزی) تا ابعاد بسیار بزرگ طراحی و اجرا کرد.

امروزه ماکت های تبلیغاتی به عنوان بهترین نوع از تبلیغات محیطی به شمار می روند که با نوآوری و ایجاد هوش هیجانی در مخاطب، بسیاری از صاحبین کسب و کار را به طرف خود کشانده تا با تهیه ماکت های تبلیغاتی ارتباط نزدیکتری بین محصول و مشتری برقرار کنند. خوشبختانه این روش از موثر ترین و جذاب ترین روش ها در ایران است که بازخورد های بسیار خوبی را به صاحبان صنایع میدهد
ساخت بیلبورد های تبلیغاتی برجسته با استفاده از ماکت های تبلیغاتی حجمی از جمله روش های بسیار آمدی است که با توجه به خلاقیت تیم نوآوران مهر پارس در کنار استفاده از بهترین متریان از جمله رزین و فایبرگلاس، ماندگاری بالا و چشم نوازی بسیاری در فضای باز شهری ایجاد میکند.

 

کاربرد های ماکت تبلیغاتی

از ماکت ها علاوه بر اهداف تبلیغاتی میتوان جهت زیباسازی محیط و ایجاد حس ارتباط و تاثیر گذاری در محیط هایی همچون مدارس و مهد کودک ها نیز استفاده کرد. وجود ماکت های حجمی کودکانه اثرگذاری بسیاری در جلب توجه و ایجاد حس همدلی و آرامش در محیط مدرسه و مهد کودک دارد. در مجموعه نوآوران مهرپارس در ساخت ماکت مهد کودک در فضای داخلی و همچنین ساخت ماکت نمای مهد کودک توجه بسیاری به روانشناسی رنگ در رنگ آمیزی برای جذب توجه کودکان و ایجاد ارتباط موثر می گردد

مدت زمان مورد نیاز برای ساخت ماکت تبلیغاتی

برای ساخت هر ماکت تبلیغاتی نسبت به ابعاد و جنس استفاده شده از یک تا دو هفته زمان نیاز است تا سازه بصورت کاملا اصولی و شکیل ساخته شود.
در صورتی که کارفرما بصورت فورس ماژور درخواست ساخت داشته باشد مهندسین مجموعه نوآوران مهرپارس تمام تلاش و دقت خود را جهت ساخت و تحویل در کمترین می نمایند.
مجموعه نوآوران مهرپارس متناسب با بودجه شما،نوع کاربردی که از طراحی و ساخت ماکت های تبلیغاتی انتظار می رود، می تواند گزینه های مختلف را به صاحب صنایع در کنار تضمین کیفیت مواد اولیه، ماندگاری محصولات و کیفیت ساخت، طراحی و … به شما ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *